Projektuotojų komandoje dirba daugiau nei 100 įvairių sričių atestuotų specialistų, kurie gali pasiūlyti plačiausio profilio kompleksines projektavimo paslaugas bei geba rasti inovatyvius ir efektyvius sprendimus bet kurioje situacijoje. Mūsų klientai gali būti tikri, jog gaus reikiamą pilną rezultatą pirmuoju bandymu!
plačiau

Projektuojame ir statome ypatingai svarbius infrastruktūros objektus: elektros linijas ir pastotes, kelius ir gatves, vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo tinklus bei valyklas, miestų aikštes ir poilsio erdves, viešosios paskirties statinius.

plačiau

Elektros, vandentiekio, nuotekų sistemų priežiūra ir remontas. Mes užtikrinsime stabilų elektros ir vandens tiekimą bei nuotekų tvarkymą, atliksime profilaktinius patikrinimus, operatyviai pašalinsime gedimus, atstovausime Jūsų įmonę kontroliuojančiose institucijose.
plačiau

Atliekame visus su pastatų renovacija susijusius darbus. Esame viena iš 3 kompanijų Lietuvoje, kuri atlieka daugiausiai tokio pobūdžio darbų. Išmanome renovavimo darbų atlikimo specifiką ir užtikriname betarpišką bendravimą su daugiabučių bendruomene.
plačiau

logo

Lietuvos energetikai jau įžengė į Skandinavijos rinką

Lietuvos eksporto portfelį pastaruoju metu sėkmingai pildome ir mes, užsienyje siūlydami infrastruktūros statybos paslaugas. Kompanija laimėjo Švedijos kompanijos E.ON Elnät Sverige AB skelbtą konkursą 130 kV oro elektros linijai Nysäter - Jenåsen tiesti.

Elektros oro linija bus statoma kalnuotoje vietovėje netoli Sundsvall miesto. Projekto vertė siekia milijonus eurų. Švedijos elektros jungties Nysäter - Jenåsen projektą numatyta įgyvendinti iki 2018 metų I ketv.

Vienas iš numanomų iššūkių – darbai netipinėje, neįprastoje aplinkoje. Bus vykdomi atramų, kokių Lietuvoje dar nėra, statybos darbai. Dirbsime su vienu reikliausių Švedijos užsakovų – E.ON Elnät Sverige AB, vienu iš trijų šalies skirstomųjų tinklų operatorių. Mūsų tikslas – ne tik užtikrinti tinkamą ir savalaikį darbų įvykdymą, bet ir įsitvirtinti Švedijos rinkoje.