logo

„KAUNO TAURĖ – 2016“ LAIMĖTA I VIETA !

Mūsų Kompanijos krepšinio komanda susibūrė prieš gerą dešimtmetį, sudėtis kiekvienam turnyrui pasikeičia, bet komandos pagrindą sudaro komandos kapitonas Edgaras Daniliauskas, Andrius Gudaitis, Ramūnas Dubinskas, Tomas Gudaitis, Mindaugas Granaveckas, Kęstutis Kalkis ir Martynas Petrošius, kurie prie komandos prisijungė prieš 1,5-2 m. Visi komandos nariai treniruojasi atskirai, nes gyvena skirtinguose Lietuvos miestuose, tačiau tai nėra kliūtis siekiant pergalių.

Pasak komandos kapitono: “Šį turnyrą sudarė dvi grupės. Mes žaidėme antroje grupėje kur buvo 4 komandos: AZKO, Elstila, Lietuvos energetikos institutas ir Lietuvos energijos gamyba. Finale susitikome ir kovojome prieš Lietuvos energetikos instituto komandą. Pavyko surinkti stiprią komandą, todėl varžybos buvo vienos iš lengvesnių. Pakviestumėme prisijungti ir naujus komandos narius, jeigu atranką praeitų :) “.

Vyrai paklausti apie nuotaikas ir pergalės skonį atsakė „Nieko įspūdingo nepadarėme. Sutikdami dalyvauti turnyre, buvome užsibrėžę vienintelį tikslą: laimėti pirmą vietą, nesvarbu su kuo teks žaisti. Mus suburia noras pabūti su kolegomis neoficialioje aplinkoje. Taip suartina kolegas ir tampame draugiškesniais vieni kitiems. Varžybose visi siekia vieno tikslo kaip vienas kumštis. Nuotaikos pakilios, nes tikslas pasiektas. Pergalė mums, tai tikslo įgyvendinimas, kuris viduje suteikia malonumą ir prideda pasitikėjimo“.

Mes džiaugiamės ir labai didžiuojamės, kad mūsų komandos vyrai tokie nerealūs ir parvežė mums

KAUNO TAURĖ – 2016“ I VIETOS TAURĘ !