logo

„Mąstyk - dirbk saugiai

Mūsų Kompanijos darbuotojų saugos ir sveikatos specialistė Renata Motiejūnienė dalyvavo darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų profesinių žinių konkurse „Mąstyk - dirbk saugiai", kuris buvo skirtas Pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai paminėti.
Renata parodė gilias profesines žinias ir pateko į geriausių Lietuvos darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų gretas, bei buvo pakviesta dalyvauti finale, kuriame varžėsi dėl geriausio Lietuvos darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų žinovo vardo.
Renata pasidalino savo įspūdžiais: „ - Mūsų įmonė gavo šį kvietimą bendruoju paštu, kuris pateko pas mane. Internete užsiregistravau ir nustatytą dieną dalyvavau atrankinio testo laikyme. Atrankinis testas susidėjo iš 30 teorinių klausimų ir praktinės užduoties. Vertinimas vyko pagal teisingai atsakytus klausimus ir pagal laiką, per kurį buvo išspręstas atrankinis testas. Buvau labai nustebusi (nes nesitikėjau) ir kartu pamaloninta, kai buvau pakviesta į finalą. Finalas vyko Vilniuje Karolinos viešbutyje, kur buvo atrinkta iš Lietuvos 30 geriausiai atrankiniame teste pasirodžiusiųjų darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų. Testas vyko raštu. Buvo 30 teorinių klausimų ir viena praktinė užduotis. Išlaikyti testą buvo skirtos 45 min. Laiko buvo labai nedaug, todėl reikėjo koncentruoti mintis. Klausimai buvo įvairūs: lengvi ir sunkūs, painūs, praktiniai ir teoriniai. Testo klausimus kūrė ekspertai, teisininkai, dėstytojai. Renginys buvo įdomus savo pradine mintimi, nes tai pirmas tokio pobūdžio konkursas su įdomiai pateiktais klausimais, smagia organizacija, kuriame sutikau daug senų pažįstamų ir buvusių bendradarbių. Džiaugiuosi, kad galėjau jame dalyvauti, pareklamuoti įmonę, kurioje dirbu ir patikrinti savo žinias"
„Reikia tobulėkime kartu užtikrindami saugų darbą!"

Džiaugiamės Renatos sėkme ir linkime visiems saugoti save ir kitus.