logo

KTU Praktikos dienos 2015

Nors studentams iki bakalauro studijų finišo, po kurio teks rinktis kur ir ką dirbti, dar liko nemažai laiko, jau lapkričio 18 d. mūsų Kompanija buvo pakviesta dalyvauti „KTU Praktikos dienos 2015" renginyje. Jame kelios dešimtys žinomų šalies verslo Kompanijų turėjo galimybę pabendrauti su studentais, pasiūlyti praktikos galimybes.

Trijų fakultetų (Elektros ir elektronikos, Mechanikos inžinerijos ir dizaino bei Statybos ir architektūros) studentams pristatėme mūsų Kompanijos veiklos sritis, specifiką, projektus, perspektyvas bei iššūkius, su kuriais yra tikimybė susidurti ateityje. Labai džiugu, kad dauguma studentų daugiau/mažiau žino apie mūsų Kompaniją ir vertina ją kaip stiprų, patrauklų ir perspektyvų darbdavį.

Manau, kad šis renginys buvo naudingas, šio renginio metu buvo suteikta galimybė įvertinti ieškomų būsimų darbuotojų potencialą, o studentams sužinoti, kokie reikalavimai jiems keliami, kokius įgūdžius siūloma praktikos vieta leistų sustiprinti, kokios karjeros galimybės konkurencingoje ateities darbo rinkoje.

Tikiuosi kitais metais sulaukti talentingų, motyvuotų praktikantų ir perspektyvių darbuotojų.