logo

2015 m. Statybininkų dienos šventė

Statybininkų dienos šventė: įvertinti aukščiausia vieta kaip socialiai atsakinga ir stipri įmonė.

Tradicinė Statybininkų dienos šventė, kuri kasmet organizuojama kitame Lietuvos regione, 2015 m. rugsėjo 4 dieną vyko Panevėžio „Cido" arenoje. Šventę organizavo Lietuvos statybininkų asociacija kartu su LR Aplinkos ministerija. Viename didžiausių metų renginių šalies statybininkų bendruomenei buvo pagerbti ir apdovanoti labiausiai pasižymėję šios profesijos atstovai. Dėmesio sulaukė geriausi statybos inžinieriai, kiti statybos įmonių darbuotojai, kuriems buvo įteikti „Profesijos riterio" apdovanojimai, Lietuvos statybininkų asociacijos garbės ženklai ir padėkos raštai.
Šio renginio metu nuo LR Seimo Nario, Biudžeto ir Finansų Komiteto Pirmininko buvo gautas svarbus apdovanojimas A.Žilinskio ir ko UAB: I-oji pozicija pagal sumokėtą mokesčių valstybei sumą, tarp statybinių organizacijų. Galime pasidžiaugti, kad buvome įvertinti aukščiausia vieta kaip socialiai atsakinga ir stipri įmonė!
Pelnyto dėmesio taip pat sulaukė A.Žilinskio ir ko Statybos vadovas Mindaugas Granaveckas. Jam buvo įteikta Ministro Pirmininko padėka už puikius darbo rezultatus! (Mindaugai, sveikiname ir labai džiaugiamės)