logo

Tyrimas

2015 m. kovo - birželio mėn. specialistų paieškos portalas CVMARKET.LT atliko kasmetinį "Patraukliausias darbdavys" tyrimą ir sudarė pačių patraukliausių Lietuvos darbdavių TOP 10.

Sąraše tarp prizininkų puikuojasi ir mūsų Kompanijos pavadinimas!

„Patraukliausius darbdavius renkame jau ketvirti metai, - sako cvmarket.lt marketingo vadovė Raimonda Tatarėlytė, - siekdami objektyvumo, nesiūlome paruošto įmonių sąrašo - žmonės gali nurodyti bet kokį Lietuvoje veikiantį darbdavį. Svarbu ir tai, kad vertindami vieną ar kitą įmonę, atsižvelgiame ne tik į teigiamus, bet ir neigiamus atsiliepimus apie ją. Mūsų technologijos leidžia atskirti už save masiškai balsuojančias įmones ir atmesti šiuos balsus. Visa tai leidžia teigti, jog tyrimas teisingai atspindi darbo ieškančiųjų nuomonę. Anot balsavusiųjų, juos labiausiai traukia įmonės, siūlančios įdomų darbą, stabilų ir patrauklų atlyginimą bei priedus, puikią vidaus atmosferą. Bet tai tik nedidelė dalis, kuo vilioja Lietuvos svajonių darbdaviai."
Tyrimo „Patraukliausias Lietuvos darbdavys" metu apklausta 2380 Lietuvos dirbančiųjų.
Labai džiugu matyti mūsų Kompanijos pavadinimą patraukliausių Lietuvos darbdavių tarpe. Ko gero pritarsite man, kad visiems mums labai svarbu dirbti kartu su geriausiais, stabilioje ir nuolat lyderiaujančioje Kompanijoje.