logo

F1 greičiu pralėkė metai

Tikriausiai esate pagalvoję apie tai, kad kiekvienas verslas - tai tarsi nuolatinės lenktynės. Su tokia dvasia visa Kompanijos administracija susirinko į šventinį renginį sausio 10 d. Vienas svarbiausių vakaro akcentų- įvertinti praėjusiais metais labiausiai pasižymėjusius darbuotojus, kuriuos taip įvertino aplinkiniai kolegos. METŲ KARJEROS nominaciją pelnė Žilvinas Gecevičius, už drąsų požiūrį į karjeros galimybes ir iniciatyvą profesinėje srityje. METŲ ŠYPSENA buvo nominuota Stasė Žuravliovienė už nuoširdžią šypseną aplinkiniams, ilgametį ir nuoširdų darbą. METŲ ŠILUMA  buvo išrinktas Tadas Donėla, už draugiškumą, nuoširdžią ir jaunatvišką iniciatyvą. METŲ ATRADIMAS tapo Vytautas Macas, už norą mokytis ir tobulėti, bei puikius darbo pradžios rezultatus. METŲ MOKYTOJO titulu pasidabino Kęstutis Savickas, už profesionalumą, kantrybę ir iniciatyvą patariant ir mokant naujus kolegas. Taip pat buvo įteiktos padėkos už iniciatyvą kuriant vidinės komunikacijos ir bendradarbiavimo perspektyvas, visuomeninę veiklą, idėjų įgyvendinimą ir Kompanijos įvaizdžio gerinimą: Ugnei Gajauskaitei, Aurelijui Daškevičiui, Ligitai Miščikienei, Dovydui Griciui, Andriui Onusaičiui, Aidui Mikalauskui, Tadui Donėlai, Stanislovui Raulynaičiui, Kęstučiui Slavinskui.

Vėliau azartišką vakarą leidome nuosavoje lenktynių trasoje žaisdami dar nedaugelio išbandytą autorinį stalo žaidimą „Sėkmės Formulė -1"! Publikos kraują kaitino nuostabios „Žalgirio" šokėjos.

Vakaro metu išsiaiškinome ir PROTŲ KOVŲ finalo nugalėtojus, kuriais tapo „Darbų vedėjų" komanda. O šventinį vakarą pratęsė V. Kovoliovo ir I. Launikonytės duetas, bei griausminga Formulė-1 žvaigždžių diskoteka.