logo

Prezidentė paskelbė

2014 metų gegužės 5 diena A.Žilinskio ir ko UAB buvo neeilinė darbo diena - oficialiai startavo „LitPol Link“ projekto darbai. Tai Lietuvą su Lenkija sujungsianti elektros oro linija. Kadangi tai strategiškai svarbus objektas ir visai Lietuvai, į mūsų objekto atidarymo ceremoniją atvyko ir Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Ji ir įleido kapsulę ateities kartoms. Statybų pradžios ceremonijoje taip pat dalyvavo ir energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius, Alytaus, Lazdijų rajonų merai, Lenkijos savivaldos atstovai ir kiti svečiai.

„Visa Lietuva laukė, kada bus pradėti darbai, leisiantys sujungti dvi elektros sistemas. Labai didžiuojamės, kad dalį darbų galės atlikti ir mūsų kompanija A.Žilinskio ir ko UAB. Turima profesionali inžinierių komanda tikrai gerai žino, kokius darbus turėsime atlikti per gana trumpą laiką. Turime iš anksčiau sukaupę didelę patirtį statant inžinerinius infrastruktūros objektus, kalbėjo kompanijos direktorius dr. Žilvinas Žilinskis. Tuo pačiu galime pasidžiaugti, kad patys lietuviai inžinieriai atliks šio objekto statybas. Tai parodo tautos brandą ir inžinierių kompetenciją.

„LitPol Link" jungties ilgis tarp Alytaus ir sienos su Lenkija yra 54 kilometrai. Tai bus pirmoji Lietuvos elektros jungtis su kontinentine Europa.