logo

Kauno technologijos universiteto Karjeros dienos 2014

Kovo 5 d. Kauno technologijos universitete (KTU) vyko Jubiliejinė dešimtoji tradicinė įmonių ir studentų kontaktų mugė - „KTU Karjeros dienos", kurios šūkis - „Daryk karjerą Lietuvoje!".

Renginyje dalyvavome ir A. Žilinskio ir ko UAB. Siekėme rasti šiuo metu reikalingus darbuotojus ir praktikantus, papildyti kandidatų į Kompanijos darbuotojus duomenų bazę, formuoti Kompanijos kaip patrauklaus ir patikimo darbdavio ar partnerio įvaizdį.

Mūsų Kompanija šiemet sulaukė ypač didelio susidomėjimo. Džiugu, kad vis daugiau mūsų stendą aplankiusių studentų ir svečių žinojo apie veiklos pobūdį, bei profesines galimybes, o kam buvo smalsu, turėjo puikią galimybę sužinoti.

Renginyje dalyvavo 100 įmonių ir organizacijų, kurioms atstovavo 400 darbuotojų ir specialistų, buvo sulaukta maždaug 4 tūkst. lankytojų, pirmą kartą renginyje apsilankė ir keli šimtai vyresniųjų klasių Kauno regiono moksleivių.

„Šios karjeros dienos - puikus pavyzdys, kaip universitetas turi bendradarbiauti su verslu ir skatinti jaunimą domėtis, ieškoti galimybių ir pasilikti čia - Lietuvoje. Tik dirbdami drauge mes galime suteikti ateities kartoms puikias perspektyvas ir šviesią ateitį", - kalbėjo Kauno meras Andrius Kupčinskas.

„Ši mugė yra vienas didžiausių tokio tipo renginių Baltijos šalyse. Karjeros dienose studentai gali patirti, kas yra prisistatymas darbdaviui, suprasti, kad svarbios ne tik žinios, bet ir „minkštieji" gebėjimai - keliais žodžiais pasakyti, kokie yra mano pasiekimai, kuo aš galiu būti svarbus įmonei, kaip prisidėti prie jos klestėjimo ", - teigė mugę organizuojančio KTU Karjeros centro vadovė Jolanta Kavalė.