logo

A. Žilinskio ir ko UAB dalyvauja parodoje Essene (Vokietija)

Vasario 11-13 dienomis Essene (Vokietija) vyks viena didžiausių energetikos parodų Europoje - „E-world energy & water“. Šioje parodoje bus galima sutikti virš 600 dalyvaujančių šios srities kompanijų, įsikūrusių net septyniuose paviljonuose. Lietuvą šioje parodoje atstovaus A.Žilinskio ir ko UAB. Kviečiame aplankyti šią parodą ir užsukti į lietuvaičių stendą antrame paviljone, stendo numeris - 2-526. A.Žilinskio ir ko UAB parodoje pristatys pastočių bei elektros linijų projektavimo ir statybos paslaugas.
Parodoje bus pristatyta elektros energijos ir dujų pramonės novatoriški produktai ir paslaugos šiose kategorijose: prekyba, transportavimas/perdavimas, sandėliavimas, sumanioji energetika ir žaliosios technologijos. Apie 70 kompanijų pristatys savo sprendimus sumaniai valdomiems elektros tinklams ir skaitikliams.
Parodos metu įvyks Kongresas „Europos energetikos rinkos ateitis“, kurio pagrindinis klausimas - kaip plėtosis energetikos rinka Europoje. Renginio metu įvyks net 30 konferencijų.
Daugiau informacijos: www.e-world-essen.com .