logo

Lietuvos statybininkai paminėjo profesinę šventę

Šį savaitgalį visi Lietuvos statybininkai 14 – tą kartą paminėjo savo profesinę šventę. Statybinių kompanijų darbuotojai ir valdžios atstovai rinkosi Druskininkuose esančiame žiemos pramogų komplekse. Didžiulę šio sektoriaus įtaką valstybės gyvenimui parodo LR premjero, ministrų bei europarlamentarų apsilankymas ir noras pabendrauti su šio sektoriaus atstovais.

Šventės pradžioje buvo suorganizuotos sportinės žaidynės, kuriose išsiaiškinta kas geriausiai jaučiasi ant sniego. Renginio rimtoji dalis prasidėjo svarbiausių asmenų pasisakymais, kuriuose buvo paliestos aktualiausios temos- viešuosiuose konkursuose mažiausios kainos kriterijus, ekonominės pastarojo laikmečio pasekmės ir perspektyvos, siejamos su pastatų modernizacija bei eksportu.

O renginio antroje pusėje buvo pagerbti labiausiai nusipelnę asmenys, dirbantys statybų rinkoje. Įvertinimus gavo net du A.Žilinskio ir ko UAB vadovaujantys darbuotojai. Kompanijos direktoriui dr. Žilvinui Žilinskiui buvo įteikta europarlamentaro padėka, o Energetikos departamento direktoriui Tomui Urbonui įteikta labai garbinga LPK nominacija „Profesijos riteris“. Įvertinimai buvo įteikti už strateginių objektų statybą Lietuvoje.

Svarbiau yra apgalvotai veikti negu protingai mąstyti. Ciceronas.